Prodejce/skladník elektroinstalačního materiálu

Popis pozice

  • Prodej a poradenství firemním i koncovým zákazníkům (firmy, elektrikáři, koncoví zákazníci)
  • Zajišťování chodu skladu, tj. příjem, zakládání i příprava zboží k expedici
  • Obsluha manipulační techniky (vysokozdvižný vozík) a čtečky/scanneru
  • Zodpovědnost za úklid a pořádek na skladě
  • Občasné pojížďky dodávkou např. Fiat Ducato, Fiat Talento

Požadujeme

  • Vzdělání v oboru elektro - silnoproud (SOÚ/SŠ), případně dostatečná praxe v elektromontážní firmě
  • Komunikativní, ochotný, zodpovědný, samostatný
  • Znalost skladových operací výhodou
  • Určitá fyzická zdatnost
  • Zkušený řidič s ŘP sk. B

Nabízíme

  • Stabilní zaměstnání (30 let na trhu)
  • Práce na HPP
  • Jednosměnný provoz
  • Práce pouze v pracovní dny, žádné svátky ani víkendy
  • Přátelský kolektiv a zázemí rodinné firmy
  • Možnost firemního postupu
  • Roční odměny dle výsledků firmy + osobní ohodnocení během roku
  • Příspěvek na stravování
  • Nástup ihned
  • Nástupní mzda od 27.000,-

V případě zájmu posílejte životopisy na email kulhankova@repam.cz.

Na pozici se mohou hlásit muži i ženy. V případě zdánlivé gendrové preference se jedná pouze o stylistickou záležitost a jazykový úzus, nikoli o diskriminaci kteréhokoli pohlaví.