Menu

Historie, současnost

Elektromontážní firma se stala největším dodavatelem

Společnost REPAM ELEKTRO v.o.s. byla založena 24. 9. 1990 původně jako elektromontážní firma. Vzhledem k nedostatku prodejních míst s elektromateriálem v regionu jsme z vlastního skladu postupně začali také prodávat a to již v roce 1991.

Naše první prodejna byla ve Strádově ulici v Českých Budějovicích. Po několika měsících jsme přesunuli kanceláře a prodejnu na Lidickou ulici a velkoobchodní sklad jsme provozovali na Meteoru.

Skladovací prostory brzy nestačily a rovněž jsme chtěli zvýšit kulturu prodeje. Proto jsme zahájili výstavbu vlastních skladovacích a kancelářských prostor na zelené louce v Litvínovicích. V září 1997 jsme zde již mohli začít prodávat v nové budově s dostatkem místa.

V roce 2000 jsme v našem velkoobchodu zavedli systém čárového kódu, což přineslo výrazné zrychlení obsluhy. V roce 2004 došlo ke změně právní formy společnosti na s.r.o.

Díky našim věrným zákazníkům a tím zvyšujícímu se obratu firmy, neustále se rozrůstajícímu sortimentu a potřeby větších skladových zásob, jsme byli nuceni v rámci zachování konkurenceschopnosti opět rozšířit skladovací prostory a umožnit našim zaměstnancům lepší pracovní prostředí.

Psal se rok 2009, začínající hospodářská recese, stáli jsme před rozhodnutím velké investice. Rozhodnutí padlo, v létě 2009 jsme začali s přístavbou ve stávajících prostorách, za plného provozu.

O 14 měsíců později, na 20. výročí založení firmy jsme slavnostně otevřeli nové skladovací a administrativní prostory. Prostory skladu jsme zvýšili téměř na dvojnásobek, nyní činí cca 1 900 m2.

Zvětšili jsme parkovací plochu a také obchodní oddělení, abychom našim zákazníkům a obchodním manažerům vylepšili komfort při řešení obchodních záležitostí. Vybudovali jsme i zázemí pro školení a presentace.

Vše pro to, abychom Vám, zákazníkům, mohli přehledně nabídnout naše produkty, v příjemném prostředí a s profesionální obsluhou.

Další milníky:

 • Od září 2006 provozujeme pobočku v Písku
 • Od června 2011 provozujeme pobočku v Českém Krumlově

Současnost:

Jsme finančně stabilní, dynamická firma, s dlouhodobou historií. Klademe důraz na vzájemnou důvěru a výborné vztahy s našimi obchodními partnery. K dnešnímu dni zaměstnáváme 24 stálých pracovníků.

Rychlá obsluha, vysoká kultura prodeje, kvalitní výrobky a zboží za odpovídající ceny a samozřejmě spokojený zákazník – to jsou hlavní cíle naší práce.

Přehled ročních obratů:

 • 2013 obrat 93 miliónů Kč
 • 2014 obrat 99 miliónů Kč

Nyní se roční obraty firmy pohybují okolo 110 miliónů Kč.

Reference

Za dobu naší působnosti jsme si získali na našem trhu významné postavení a jsme partnery řady elektromontážních a stavebních firem již mnoho let. Naší snahou je zejména individuální přístup k zákazníkovi, technické poradenství při realizaci stavby, pružnost dodávek a servis.

V poslední době jsme realizovali dodávky elektromateriálu např.:

 • kompletní dodávka elektroinstalace při výstavbě nové haly firmy Trumpf v Praze
 • dodávky kabeláží a stožárů pro cca 25 světelných křižovatek v Českých Budějovicích
 • dodávky gumových vodičů pro těžební stroje
 • dodávky elektroinstalačního materiálu na Dopravně obchodní centrum v Č.Budějovicích
 • kompletní dodávky elektroinstalačního materiálu, svítidel, gastrozařízení na hotel Podhrad v Hluboké nad Vltavou
 • dodávky kabelů, svítidel a stožárů pro veřejné osvětlení v Č. Budějovicích a okolních obcích
 • dodávky elektromateriálu na letiště v Plané u Českých Budějovic
 • pravidelné dodávky profesionální vánoční výzdoby do mnoha měst a obcí v jihočeském regionu

Dodávky komponentů na fotovoltaické elektrárny – viz Fotovoltaiky | Reference.