Menu

Ostatní služby

Technická podpora

Technická podpora, obchodní odděleníÚzce spolupracujeme s dodavateli a jejich specialisty a poskytneme tak úplnou technickou podporu.

Naši odborníci na obchodním oddělení jsou k dispozici každému ve všech fázích zakázky:

  • tvorba či změna projektu – návrhy vhodného elektromateriálu – z hlediska technických požadavků, dle okolního prostředí, výpočty osvětlení, dimenzování vodičů, návrhy rozvaděčů apod.
  • tvorba cenových nabídek, kalkulací, optimalizace rozpočtu – volba alternativních výrobků apod.
  • zajišťování plynulých dodávek materiálu dle harmonogramu prací

Pro montážní firmy, živnostníky – v sekci Sortiment najdete přehled nabízeného sortimentu a odkazy na katalogy našich dodavatelů. Budete-li potřebovat pomoci s výběrem, obraťte se na naše obchodní oddělení.

Pro projektanty – při projektování vám můžeme zprostředkovat kontakty našich dodavatelů – specialisty z vybraného oboru.

Financování

Jsme stabilní a finančně silnou společností a díky tomu jsme schopni pomoct s financováním větších ale i menších zakázek.

 

Doprava

Díky našemu vozovému parku jsme schopni zajistit dodávky materiálu na místo určení dle potřebného harmonogramu. U velkých objemů využíváme i dovozu materiálu přímo od výrobce – např. kabely, trubky apod. Pro dlouhodobé partnery  zajišťujeme pravidelné zásobování. U menších zakázek využíváme služeb externích přepravců – DPD.

Repase vánočních motivů

 

Repase Vánočních motivůV období mimo hlavní sezonu nabízíme repasi světelných motivů ze žárovkového světelného kabelu na moderní technologii LED, případně opravu poškozeného motivu. Tímto získáváte v podstatě nový motiv se zárukou 3 roky. Repase provádíme v prostorách sídla v Českých Budějovicích.

Cenové kalkulace repase a termín zhotovení je nutné domluvit předem s Ing. Janovským. Preferujeme repase mimo vánoční sezónu.

Likvidace použitých svítidel a světelných zdrojů

I my si uvědomujeme důležitost zachování přírody pro další generace a minimalizace dopadů činností člověka na životní prostředí. Díky naší registraci do systému zpětného odběru použitých svítidel a světelných zdrojů, které obsahují velmi nebezpečné látky, zajišťujeme zpětný odběr těchto zařízení – více informací v sekci Ekologické služby

Navíječka na velké bubny, zapůjčení příslušenství ke kabelům

Potřebujete-li na stavbě roztáčet kabely, zapůjčíme vám zdarma odvalovací podložky na bubny, případně stojan na velké cívky. K půjčení nabízíme i lisovacích kleště na Cu i Al kabelová oka.

Díky navíječce na velké bubny můžeme natočit kabely potřebné délky. Dle potřeby zajistíme na stavbě manipulaci s velkými cívkami – např. auto s hydraulickým zvedákem.

Pozor: Pronájem vysokozdvižné plošiny ZRUŠEN!