Menu

Pro živnostníky a firmy

Dlouhodobě jsme v Jihočeském kraji dodavatel číslo jedna pro elektromontážní firmy, stavební firmy, živnostníky, velkoobchody elektro, prodejny elektro i firmy používající vybrané výrobky elektro a elektroinstalační materiál v rámci své činnosti.

Výhody pro firemní zákazníky:

  • REGISTRACE – díky registraci do našeho informačního systému získáte standardní slevu na nákup zboží, platba hotově nebo kartou. Pro registraci můžete poslat Vaše IČ e-mailem na objednavky@repam.cz (předmět – registrace odběratele – aby se to takto zobrazilo v hlavičce e-mailu) s popisem Vaší činnosti, předpokládaný roční obrat, kontaktní e-mail, telefon, případně osoby oprávněné k nákupu.
  • PLATBA NA FAKTURU – možná po ověření a sepsání rámcové kupní smlouvy. Preferujeme individuální přístup. Pro více informací kontaktujte pana Ing. Janovského nebo p. Janečka.
Ing. Petr Janovský

Ing. Petr Janovský
jednatel, obchodní ředitel
E-mail: janovsky@repam.cz
Tel: +420 387 203 105
Mobil: +420 602 733 120

Roman Janeček

Roman Janeček
vedoucí obchodního oddělení
E-mail: janecek@repam.cz
Tel: +420 387 203 106
Mobil: +420 721 769 339


  • INDIVIDUÁLNÍ SLEVY – dle výše ročního obratu a platební morálky
  • OBCHODNÍ PODMÍNKY – nabízíme zajímavé obchodní podmínky pro další prodej a individuální obchodní politiku na vybraný sortiment
  • DOPRAVA – u větších zakázek zajistíme dodávky materiálu přímo na místo určení
  • TECHNICKÁ PODPORA – specialisté obchodního oddělení vám pomohou při výběru materiálu, vytvoření cenové nabídky, kalkulaci, optimalizaci rozpočtu a zajištění plynulých dodávek materiálu